Yhteystiedot


Ota yhteyttä koko tiimiin: aktiivit@amv.fi

Generic placeholder image

Kyuu Eturautti

Viestintämörkö
Mediakontaktit
Markkinointi
Blogaus
kyuu@amv.fi
Generic placeholder image

Kira "Kira" Murto

AMV-vastaava, Tracon, Musicon & Nippori
Nettisivut
Tiedotus
kira@amv.fi
Generic placeholder image

Sanna "Sawnah" Nousiainen

Teemavastaava 2022
Grafiikka
Tiedotus
Blogaus
sawnah@amv.fi

Generic placeholder image

Mira "Siikakala" Ojamo

Yleisöäänestysjumalatar
Yleisöäänestykset
Nettisivut
Tiedotus
Blogaus
siikakala@amv.fi
Generic placeholder image

Tero "Sivis" Nybacka

Kofeiinikoordinaattori
Yleisöäänestykset
Verkkokehitys
Nettisivut
sivis@amv.fi
Generic placeholder image

Jonna "Zenexi" Vähäkainu

AMV-vastaava, Desucon
Blogaus
Tiedotus
zenexi@amv.fi

Generic placeholder image

Jenna "Xenji" Lukkari

AMV-vastaava, Tampere Kuplii
xenji@amv.fi
Generic placeholder image

Niko "tsudo" Heiniluoma

AMV-vastaava
Blogaus
tsudo@amv.fi
Generic placeholder image

Nea "Estasia" Majuri

AMV-vastaava, Hypecon
estasia@amv.fi

Generic placeholder image

Anu "Merezone" Herrala

AMV-tuottaja
Tiedotus
merezone@amv.fi
Generic placeholder image

Jonne "Elfeni" Kauppi

Koodarigorilla
Verkkokehitys
Nettisivut
elfeni@amv.fi
Generic placeholder image

Eveliina "Enyanee" Penttilä

Graafikko & AMV-vastaava, Tampere Kuplii
enyanee@amv.fi

Generic placeholder image

Lotta "xappalose" Kuhanen

Graafikko
xappalose@amv.fi
Generic placeholder image

Sara "Muistilappu" Kaivola

AMV-tuottaja ja graafikko
muistilappu@amv.fi
Generic placeholder image

Ville "DJ Pirtu" Pirttimäki

AMV-tuottaja
vipirtti@amv.fi